Берегиня роду і народу. В бібліотеках громади відбулися заходи до Дня матері.

В бібліотеках громади відбулися заходи до Дня матері.

        14 травня в Україні відзначався  День матері. Це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

      Напередодні Дня матері в міському Будинку культури відбулася зустріч з матерями та дружинами загиблих Героїв.    Працівники центральної бібліотеки у фойє підготували перегляд літератури «Прекрасне покликання – матір’ю бути»,  а  у відділі абонементу – книжкову виставку «Феномен жіночої творчості». Працівники відділу обслуговування юнацтва ЦБ підготували відеоогляд  «Мати – її величність, у неї в обіймах вічність».

   Бібліотекарі бібліотеки – філії для дітей м. Гайсин, завітали до дітей продовженої групи 1 класів ліцею № 7 м. Гайсин, з цікавою бесідою «Мамине свято – найголовніше у світі».

1.

   Ведучі ознайомили дітей з історією свята, а самі діти читали вірші про рідну неньку, малювали квіти для найріднішої людини під час арт – хвилинки «Я малюю квіти найкращій мамі у світі», розповідали про своїх мам, а також переглянули добірку книг, запропоновану бібліотекарями.

     У сільських філіях також були організовані бібліотечні  виставки: «Уклін тобі, моя ненько» (бібліотека – філія с.Кущинці), « Мати  - її величність, у неї в обіймах вічність» (бібліотека – філія с.Губник), «Кожна мати з весною схожа» (бібліотека – філія с.Бондурі), «У світі все починається з мами» (бібліотека – філія с.Чечелівка), «Від матері усе бере початок» (бібліотека – філія с.Зятківці),  «Мама – головна людина в житті кожного” (бібліотека – філія с.Мар`янівка), «Мати – символ добра на землі» (бібліотека – філія с.Харпачка) та інші.

1.

  У бібліотеці – філії с.Губник відбулася вітальна година «Це  з матусиних рук сходить сонце моє» для дітей молодшого та середнього віку, під час якої діти декламували вірші, присвячені матерям та бабусям. Вітальний відеоролик підготовлено в  с.Жерденівка.

    Напередодні цього свята учні 4 класу з класним керівником Оксаною Олександрівною Штокал відвідали бібліотеку – філію с.Зятківці, де підготували вітальні листівки і записали вітання своїм мамам онлайн.

   Вірш «Мамин день»  записано на відеоролик у виконанні читачки бібліотеки – філії с.Марянівка,   учасниці літературного клубу «Джерельце» Злати Шпак.

   Працівник Ярмолинецької бібліотеки – філії взяла участь у підготовці та проведенні  тематичної години «Мама – берегиня роду людського!» та виставки робіт майстрині – вишивальниці, переселенки з м.Миколаїв – жінки, мами, бабусі, прабабусі – Шугалей Алли Іванівни.

   Прекрасну жінку – берегиню роду, матір сина, який віддав своє життя за мир в Україні Коваленко Тетяну Петрівну  привітали в с.Рахнівка.

   Всі матеріали представлені на сторінках бібліотек у соціальній мережі Фейсбук.

 

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий