Юні патріоти з села Чечелівка завітали до музею АТО.

Музей АТО м. Гайсин

       Подорож сторінками історії України останнього десятиліття здійснили учні початкових класів ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Чечелівка.

    Маленькі патріоти з великими серцями завітали до Музею АТО м. Гайсин разом зі своїми педагогами-наставниками Тетяною Фроловою, Оксаною Петренко, Оксаною Царенко, Ольгою Думанською, Ольгою Скакун, Веронікою Медончак.

1.

1.

     Хвилиною мовчання згадали усіх Героїв, які віддали свої життя за вільне майбутнє рідної країни, з цікавістю слухали розповідь про події на Майдані та страшні сторінки російсько-української війни, з вдячністю та повагою згадували імена земляків-гайсинчан, які боролися і продовжують боротися й сьогодні за наше світле майбутнє.

1.

1.

1.

       У час, коли нашу рідну землю топче робіт окупанта, коли сотні тисяч мужніх синів та доньок України стоять перед нами незламним щитом, а мільйони небайдужих громадян згуртовуються для допомоги нашим Воїнам Світла, не залишаються осторонь і учні Чечелівської школи.

  Юні патріоти постійно долучаються до різних волонтерських ініціатив, малюють малюнки, пишуть листи, виготовляють обереги для наших Героїв, проводять благодійні ярмарки та віддають на ЗСУ свої кишенькові кошти.

     Тож на екскурсію до нашого музею також прийшли не з порожніми руками – принесли смаколики для військових, а також 4633,50 грн, зібрані учнями та вчителями школи під час благодійного ярмарку. Кошти буде передано на ремонт автомобілів для 59 окремої мотопіхотної бригади їм. Якова Гандзюка.

    З такими неймовірними дітьми у нас буде найкраще і найсвітліше майбутнє! І ми обов’язково переможемо!

    Все буде Україна!

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий