У День Героїв в Гайсині відкрили меморіальну дошку захиснику Ігорю Брожину.

Відкриття меморіальної дошки Ігорю Брожину

     Увічнений в рідній школі: у Гайсині відкрили меморіальну дошку на честь Героя Ігоря Брожина

    Сьогодні, 23 травня, символічно у День морської піхоти України, у Гайсинській громаді на фасаді закладу загальної середньої освіти №6 відкрили пам’ятну дошку Ігорю Брожину.

1.

   Захисник навчався у ЗЗСО №6, згодом — у Брацлавському агроекономічному коледжі за спеціальністю «Банківська справа Працював на переробному комплексі «Вінницької птахофабрики» оператором виробничої дільниці. Був поціновувачем любительської рибалки та відпочинку на природі.

   Під час повномасштабного вторгення відважний доброволець приєднався у перші дні вступив до лав військово-морських сил ЗСУ. Служив у 501-му окремому батальйоні 36 бригади морської піхоти. Був стрільцем-помічником гранатометника.

  Загинув 9 листопада 2022 року у бою з російськими окупантами неподалік населеного пункту Водяне на Донецькому напрямку. І тепер йому навіки 42… Вдома у Ігоря Брожина залишилися батьки, дружина, син та донечка.

    Урочисте відкриття меморіальної дошки розпочали з хвилини мовчання за всіма загиблими, і, здавалося, ніби й весняний вітерець стих на хвильку, коли всі схилили голові у мовчазній скорботі. Відкрили меморіальний захід спільним виконанням Державного Гімну України.

1.

   Меморіальну дошку відкрили заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ігор Пашистий, начальник відділу культури, молоді та спорту Микола Ричков, мати, дружина Валентина, донька Емілія та син Данило.

1.

    Присутні помолилися за упокій душі полеглого захисника, а також вшанували його пам’ять хвилиною мовчання.

   Добрими словами згадали Ігоря Брожина учасники зібрання. Класний керівник Валентина Чорноус з трепетом у голосі та з сльозами на очах згадувала шкільні роки свого колишнього учня Ігоря. Вона з гордістю розповідала усім присутнім про його життя, а також заповідала пам’ятати мужніх Героїв сучасності, які кладуть свої життя на жертовник Перемоги над рашизмом та виборюють право всім українцям мати майбутнє.

    На завершення заходу під звуки гімну «Небесної сотні» – лемківської народної пісні «Пливе кача по Тисині…», усі бажаючі поклали квіти до меморіальної дошки.

     Герої не вмирають…

 

 

 

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий