Спочатку було Слово… День слов’янської писемності і культури в бібліотеках громади.

День слов`янської писемності і культури

    Щороку 24 травня у всіх слов’янських країнах відзначають День слов’янської писемності і культури й урочисто прославляють творців слов’янської писемності святих Кирила і Мефодія – вчителів словенських.

   Святі рівноапостольні брати Кирило і Мефодій походили із знатного і благочестивого роду й проживали в грецькому місті Солуні. Брати були православними ченцями і слов’янську абетку створили в грецькому монастирі.

    В Україні День слов’янської писемності й культури встановлено, відповідно до Указа Президента України від 17 вересня 2004 року № 1096/2004 і відзначається щорічно 24 травня.

     У рамках святкування Дня слов’янської культури та писемності працівники бібліотек Гайсинської ЦБС підготували книжково-ілюстративні виставки та перегляди літератури: «Слова Господню мають силу: у них любов тисячоліть» (Центральна бібліотека)

1.

     «Джерела духовності слов’янських народів» (Відділ юнацтва), «24 травня – День словянської писемності і культури» (Бібліотека-філія с.Жерденівка), «Є мова – є нація» (Бібліотеки-філії с. Губник та Гунча), «Невмируща спадщина Кирила та Мефодія» (Бібліотека-філія с. Кисляк),  «Суцвіття мов на дереві культури» (Бібліотека- філія с. Мар`янівка), «Витоки слов’янської писемності» (Бібліотека-філія с.Зятківці), «Культура слов’янського світу» ((Бібліотека-філія с. Рахни).

1.

1.

1.11

1.

     В бібліотеці-філії с. Чечелівка було організовано книжкову виставку та проведено інформаційну годину «Без мови в світі нас – нема!».

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий