Випуск у Гайсинській дитячо-юнацькій спортивній школі.

Випуск у Гайсинській ДЮСШ

     26 травня відбулась урочиста лінійка з нагоди закінчення 2022-2023 навчального року у Гайсинській ДЮСШ.

   У цьому році свято прийшло на штучному футбольному майданчику, де зібралися адміністрація школи, тренери, випусники та вихованці усіх відділень.

    Привітати випусників завітав начальник відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради Ричков Микола Леонідович.

    Начальник відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради Микола Леонідович від імені міського голови Анатолія Гука та від себе особисто привітав цьогорічних випускників із закінченням навчального закладу, подякував за гарні результати, побажав не зупинятися, а впевнено рухатися до нових спортивних звершень та мирного майбутнього.

   Усім вихованцям Микола Ричков побажав гарних канікул, відпочити і набратися сил для нових перемог у наступному навчальному році.

   Директор Гайсинської ДЮСШ Лариса Гулькіна привітала усіх із закінченням навчального року, побажала випускникам школи не забувати своїх тренерів та впевненості у власних силах.

      В 2022-2023 р. Гайсинська ДЮСШ випустила 16 спортсменів, які отримали свідоцтва про закінчення спортивної школи, залікові книжки з розрядами та грамотами.

     Начальник відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради Микола Ричков та директор Гайсинської ДЮСШ Лариса Гулькіна вручили свідоцтва про закінчення закладу та залікові кваліфікаційні книжки спортсмена про отримання ІІ дорослого розряду (присвоєні відділом культури, молоді та спорту) та ІІІ дорослого розряду (присвоєного Гайсинською ДЮСШ).

     Також на заході були відзначені подарунками вихованці, які у цьому навчальному році стали чемпіонами області.

1.

   Подяками були відмічені тренери-викладачі, чиї вихованці показали найкращі результати протягом 2022-2023 навчального року у обласних та міжнародних змаганнях.

   Ми цьогоріч започаткували номінацію вихованців, які прийняли найбільшу участь в обласних та міжобласних офіційних змаганнях та турнірах за навчальний рік. І цю номінацію отримала команда 2007-2008 р.н. відділення волейбол дівчата.

     Міщенко Наталія Миколаївна тренер-викладач з волейболу дівчат сказала слова напуття для випусників.

    І на завершення свята, за традицією, випускники 2022-2023 навчального року розписались на волейбольному м’ячі та зробили спільні фото на пам’ять.

    Від випускників виступив Пастушенко Назарій, який сказав слова вдячності тренерам за досягнуті результати і любов до спорту.

   Дякуємо Збройним Силам України за можливість займатися своєю улюбленою справою, приймати участь у змаганнях та випускати достойних вихованців.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий