Орієнтувальники Гайсинської громади взяли участь в чемпіонаті області.

Орієнтувальники Гайсинської громади взяли участь в чемпіонаті області.

      27 – 28 травня в лісових масивах на околицях міста Вінниця пройшов чемпіонат області зі спортивного орієнтування.

     В ньому взяла участь збірна команда Гайсинської територіальної громади. До її складу входило десять спортсменів, тренер Наталія Уманець та представник – голова відокремленого підрозділу ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської ТГ Юрій Охріменко.

1.

      Спортсмени змагались на двох дистанціях: середній та спринтерській, а участь в чемпіонаті області взяла небувала кількість учасників – 291, які представляли 14 клубів Вінниччини, а також орієнтувальники з Дніпропетровської, Одеської та Хмельницької областей.

1.

         На їхньому фоні гайсинські орієнтувальники виступили достойно: на середній дистанції Катерина Борова (група Ж-12) та «граючий тренер» команди Наталія Уманець (група Ж-45) стали чемпіонками області, Владислава Захарчук (група Ж-14) виборола друге місце, а Софія Анікеєнко (група Ж-21) – третє.

       В другий день, на дистанції спринту Наталія Уманець підтвердила свій високий клас, здобувши другу перемогу, Софія Анікеєнко стала другою, Дарина Рискальчук (група Ж-14) – третьою.

     Таким чином, в загальному, гайсинські орієнтувальники знову стали одними з кращих в області, виборовши 3 перших, 2 других та 2 третіх місця.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий