4 червня — День пам’яті дітей, які загинули через російську агресію в Україні.

351102313_588228773378888_3430026330602703160_n

      4 червня в Україні — День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

      Цей день запроваджений для ушанування пам’яті дітей, що загинули внаслідок російсько-української війни з 2014 року.

   Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Щодня вона несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання.

    До Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, в закладах культури пройшли тематичні заходи. Були проведені виховні години «Діти-янголи», відбулися акції-пам’яті «Втрачене дитинство», «Янголи в небі», «Янголи світла» під час яких вшанували пам’ять дітей, які загинули внаслідок агресії росії. Також долучились до тихої акції “Зав’яжи стрічку пам’яті”.

1.

1.

1.

    Для України цей день є ще однією можливістю привернути увагу українського суспільства до злочинів тих, хто вбиває українських дітей. В читальній залі центральної бібліотеки оформлено інформаційну викладку, де представлено публікації з періодичних видань, ілюстрації.

1.

     У сільських бібліотеках-філіях організовано тематичні виставки, виставки – інсталяції «Вічна та світла пам’ять», «Не забудемо, не пробачимо!», «4 червня – День пам’яті  дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України» та інші. Всі виставки доповнювали малюнки, дитячі іграшки, паперові ангелочки. Відбулися години та хвилини пам’яті – у філіях.

    Працівниками бібліотеки – філії с. Жерденівка  та  сільського Будинку культури  проведено годину спілкування «Пам’ятаймо про маленькі серця». Учасники заходу створили дітей – янголів на знак того, що пам’ять про дітей, які загинули під час війни,  буде завжди жити в серцях.

1.

   Цього дня  ми не лише вшановуємо пам’ять дітей, що стали жертвами  війни з агресором.

1.

   Ми обіцяємо ніколи не забувати про них, пам’ятати їх усміхненими, щасливими і безтурботними.

Адже саме такими і повинні бути діти.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий