Передсвяткові зустрічі волейболістів.

изображение_viber_2023-06-05_22-49-39-123

В переддень святкування одного з найбільших свят православних християн  Трійці – 3 травня спортсмени «Колоса» Гайсинської громади провели одразу два волейбольних турніри.

          В Ладижинських Хуторах пройшло справжнє спортивне свято – турнір пам’яті колишнього учителя фізичної культури місцевої школи Петра Федотовича Ткачука. В цій школі він пропрацював багато років, виховавши багато сильних спортсменів, серед яких – чемпіони та збірники України.

1

       Один з них – кандидат в майстри спорту України, переможець Всеукраїнських чемпіонатів з лижних гонок, а нині працівник Центральної ради ВФСТ «Колос» (м. Київ) Віктор Васильович Мудрак виступив ініціатором вшанування пам’яті вчителя фізкультури найкращим способом, а саме проведенням спортивних змагань.

    Спочатку були проведені змагання з міні-футболу, настільного тенісу, дартсу, шашок, кидків м’яча у баскетбольне кільце, а потім на майданчик вийшли волейболісти. В напруженій боротьбі перемогу здобули ветерани, які здолали своїх більш молодих суперників.

1.

       В найспортивнішому селі нашої громади – Чечелівці в цей же час також пройшов традиційний турнір з пляжного волейболу (у форматі 2 х 2) «Святкові зустрічі», присвяченому Дню Святої Трійці. У турнірі взяло участь 8 чоловічих та 3 жіночих команди з Чечелівки, Гайсина, Бубнівки та Гранова.

1.

  Змагання пройшли в кілька етапів , в результаті яких медалі турніру та грошові призи від працівників відокремленого підрозділу ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської ТГ Миколи Бойка та Юрія Охріменка завоювали: Катерина Кривицька-Богдана Раптова (Гайсин) – перше місце, Анастасія Гулькіна-Світлана Фомченко (Гайсин) – друге, Інна Швець-Юлія Барчук (Чечелівка) – третє місце – серед жіночих команд.

1.

    Серед чоловіків перше місце вибороли Ростислав Горішевський-Ярослав Підрушняк (Чечелівка), друге – Брати Микола та Богдан Усенки з Чечелівки, третє: Горішевський Назар-Ткачук Валентин (Гайсин).

     На обох турнірах був присутній ветеран Гайсинського спорту та «Колоса» Микола Васильович Тимошенко, який був нагороджений цінним подарунком від Центральної ради ВФСТ «Колос» за багаторічне служіння спорту.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий