22 червня – День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

22 червня – День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні.,

      Щороку, 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів українців, життя яких обірвала Друга світова війна.

      Чорним горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавим серпом пройшла через кожну душу, кожну долю.

     

    Зараз в період повномасштабної війни з росією ця дата набула нового сенсу. Український народ особливо гостро усвідомлює ціну свободи, миру та безпеки. То ж священним обов’язком кожного із нас є навіки зберегти пам’ять про тих, хто зі зброєю в руках відстоював наші кордони і нашу свободу.

    В цей пам’ятний день відбулося покладання квітів до Обеліску Слави, приурочене Дню скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні. В заході взяли участь міський голова Анатолій Гук, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ігор Пашистий, депутат міської ради 8 скликання Віктор Витюк, секретар виконкому Андрій Філімонов, начальник відділу культури, молоді та спорту Микола Ричков, голова ради ветеранів громади  Сергій Сіберко, працівники культури.

   

     На знак скорботи за загиблими у роки Другої світової війни 22 червня в старостинських округах Гайсинської громади відбулися покладання квітів до підніжжя пам’ятників загиблим воїнам.

1.

    Присутні схилили голови перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна. І лягли квіти пам’яті до пам’ятників на знак вшанування наших земляків, які віддали свої життя за свою Батьківщину.\

1.

1.

      В бібліотеках громади були оформлені виставки та перегляди літератури На виставках експонувалися історичні матеріали, що висвітлюють причини, перебіг і наслідки однієї з найбільших і найтрагічніших подій ХХ століття – Другої світової війни.

1.

1.

1.

       Горем і болем Друга Світова увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму.

     Цього скорботного дня схиляємо голови у хвилині мовчання перед пам’яттю мільйонів полеглих воїнів, невинних жертв, чиє життя забрали війни.

    Ми не маємо права забути імена всіх українців, хто ціною життя виборював Перемогу. Вічна їм пам’ять і вічна слава!

 

 

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий