Народний аматорський хоровий колектив ім. М.Горошка став лауреатом ІІІ ступеня на конкурсі народного хорового співу ім. В. Іжевського.

Конкурс народного хорового співу ім. В. Іжевського

     15-16 червня у місті Іллінці під гаслом “Культурний фронт України та Європи на шляху до Перемоги” проходив VIІ Міжнародний фестиваль-конкурс народного хорового співу ім. В. Іжевського «Над Собом пісня дзвінко лине».

    Фестиваль започаткований Центром культури, мистецтва та естетичного виховання Іллінецької міської ради на честь відомого хорового диригента, композитора, фольклориста, родоначальника народного хорового співу на Вінниччині Віталія Іовича Іжевського.

            Протягом 15-16 червня 57 творчих колективів із України, Молдови, Греції, Латвії, Румунії і Болгарії змагалися в майстерності з народного та академічного співу. Кожен колектив представив по три номери, один із яких виконували без музичного супроводу.

        Завітали на цей фестиваль і учасники народного аматорського хорового колективу ім. М.Горошка міського Будинку культури (керівник – Тетяна Бурякова).

1.

     Оцінювали переможців професійне міжнародне журі на чолі з професором Київського національного університету культури і мистецтв, Заслуженим працівником культури України Петром Андрійчуком.

             За підсумками оцінювання учасників фестивалю-конкурсу, які брали участь у очному форматі, журі визначило переможців у різних номінаціях.

         Учасники ансамблю продемонстрували високий рівень хорового мистецтва та стали лауреатами ІІІ ступеня в номінації «Хорові колективи академічні».

          Дякуємо нашим учасникам художньої самодіяльності за гідне представлення Гайсинської громади на фестивалі.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий