В Гайсині відзначили День Конституції України.

В Гайсині відзначили День Конституції України.

       28 червня – День Конституції України, знаковий день для українців, бо саме цього дня 27 років тому ми отримали основоположний документ найвищої юридичної сили.

    Однак демократичний розвиток ніколи не був легким. А нашій країні особливо непросто, адже, ствердивши соборність та свободу 27 років тому, сьогодні ми змушені доводити своє право бути самостійними, відстоювати права і свободи у кривавій неоголошеній та підступній війні з агресором.

      Цього дня в м. Гайсин відбулося покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку та Меморіального комплексу на Алеї Слави.

     У покладанні взяли участь міський голова Анатолій Гук, заступник міського голови Ігор Пашистий, представник центру комплектування та соціальної підтримки Валерій Окрушко, начальник відділу культури,молоді та спорту Гайсинської міської ради Микола Ричков, громадськість міста.

    В парку культури та відпочинку ім. Б.Хмельницького творчими працівниками Гайсинського міського будинку культури було організовано та проведено благодійний концерт «Україну не здолати».

1.

1.

1.

   Зібрані кошти будуть передані на потреби ЗСУ. Дякуємо всім гайсинчанам та небайдужим громадянам, які долучились до цієї акції. Тож своїми благородними вчинками, разом шановні друзі наближаймо довгоочікувану перемогу.

     У цей день щиросердно бажаємо добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки усім українцям і особливо нашим бійцям, які зі зброєю в руках зараз боронять кордони нашої країни, захищають усіх нас та наші родини, майбуття рідної України!

    Бажаємо вам впевненості, успіхів, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав. Нехай злагода, мир та добро панують у серцях кожного із нас, а в душі міцніє почуття гордості за нашу Батьківщину!

https://www.facebook.com/100074138605848/videos/231955436360344?idorvanity=2754837971475791

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий