Свято Івана Купала відзначили в бібліотеках громади.

Свято Івана Купала в бібліотеці

    Івана Купала одне з найбільш таємничих і магічних свят, що дісталося нам від наших пращурів. 

   В читальній залі центральної бібліотеки до цього свята було підготовлено відео про традиції святкування свята та оформлено книжкову виставку «З глибини віків прийшло до нас свято».

   

1.

     Представлена література ознайомить з історією виникнення свята Івана Купала, пов’язаними з цим днем звичаями, обрядами, прикметами, повір’ями та традиціями святкування.

     Напередодні для користувачів у відділі обслуговування юнацтва було проведено народознавчу годину «Свято Івана Купала: традиції святкування».

       Бібліотекарі розповіли про звичаї українців в цей день, про Купайло, Марену. Провели майстер-клас з плетіння віночків і китайок з вишень. А також ознайомилися з фольклорним переглядом «Купальська ніч-чарівниця».

        Працівниками бібліотеки-філії для дітей м. Гайсин було підготовлено відео-розповідь про історію та звичаї свята Івана Купала, а також представлені книги, з яких можна більше дізнатися про традиції святкування цього свята.

      В сільських бібліотечних закладах громади були організовані книжкові виставки «Зачаровані купальські вогні», проведені години народознавства «Зелене Купало в літо упало».

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий