Стартував «Гайсинський парк-тур».

Стартував «Гайсинський парк-тур».

       Змагання з такого різновиду волейболу як парковий,  стали останнім часом популярними в Гайсинській громаді. Нещодавно було проведено змагання з цього виду «Купальські забави-2023» в Гайсині (взяло участь 9 команд), 5 серпня наші волейболісти зіграли в чемпіонаті Гайсинського району в Теплику, а вже на другий день, 6 серпня, кращі гайсинські «паркові» волейболісти завітали до  Чечелівки, щоб провести перший етап змагань «Гайсинський парк-тур».

      Як завжди, організатором волейбольних баталій став відокремлений підрозділ ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської ТГ (голова – Охріменко Ю.М.). В Чечелівці  зібрались шість команд: волейболісти сіл Кисляк, Куна, Чечелівка, гайсинчани з команд «Освіта» і «Юність» та гості з сусідньої Краснопільської громади – команда Гранова. Команди грали на майданчику, підготовленому спортивним активом села на чолі з фахівцем «Колоса» М.П. Бойком.

1.

         Турнір проводився в змішаному форматі,  який передбачав одночасну присутність на  майданчику двох чоловіків та двох жінок. Команди були розподілені на дві підгрупи по три команди, які грали між собою в одне коло. Після закінчення групового етапу було зіграні стикові матчі.

1.

        В грі за п’яте – шосте місця команда Чечелівки переграла «Освіту» 2:1, в грі за третє – четверте місце Куна з таким же рахунком переграла Кисляк, а в головному фіналі команда «Юність» з рахунком 2:0 обіграла Гранів.

    Таким чином команда «Юність», основу якої склали випускники  Гайсинської ДЮСШ  (тренери Крук М.М. та Міщенко Н.М., капітан команди  – Назар Горішевський) стала переможцем першого етапу «Гайсинського парк-туру» і на ігри другого етапу, який пройде 13 серпня, вийде в якості лідера туру.

      Приємно відзначити, що ветерани «Колоса» Юрій Охріменко та Микола Бойко не просто були серед організаторів змагань, а й особистими іграми в складі своїх команд «Освіта» та «Чечелівка» подавали приклад молодшим гравцям. Учасники змагань також відзначили гарний рівень суддівства головним суддею змагань Ростиславом Горішевським.

          

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий