Гайсинчани взяли участь у районних змаганнях волейболістів в Теплику.

Турнір з паркового волейболу

      5 серпня в селищі Теплик пройшов перший  офіційний спортивний чемпіонат новоствореного  Гайсинського району – турнір з паркового волейболу серед чоловічих збірних команд територіальних громад Гайсинщини.

     В ньому взяло  участь 12 команд  з  Бершадської, Гайсинської,  Краснопільської, Кунківської, Ладижинської, Ободівської, Ольгопільської, Райгородської, Соболівської, Теплицької, Тростянецької територіальних громад.

     Змагання проводились на прекрасних нових майданчиках з штучним покриттям, які буквально напередодні турніру були відкриті в Теплику.

1.

    Команда Гайсинської громади взяла участь в турнірі в не найсильнішому складі, оскільки кілька провідних волейболістів з різних причин не змогли зіграти в цей день.

1.

       Отже на майданчики Теплика вийшли молоді спортсмени: гайсинчани Дмитро Бучко, Вадим  Гаврилюк, Олексій Діденко, Назар Горішевський та Богдан Усенко з Чечелівки. Тренерами  команди були Микола Бойко та Ростислав Горішевський, представником – голова ВП ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської ТГ Юрій Охріменко.

1

    За жеребом гайсинчани потрапили до групи 1, яка змагалась не на відкритому майданчику, а в спортивній залі школи №2. В першій грі наші волейболісти перемогли команду Ладижинської ТГ з рахунком 2;0, а в другій з таким же рахунком поступились майбутнім переможцям – хазяям турніру тепличанам.

     Таким чином надалі наші волейболісти змагались в турнірі за 4 – 6 місця, де результати  їх були аналогічними – перемога 2:1 над командою Соболівської ТГ та поразка з таким же рахунком від команди Краснопільської ТГ.

    В загальному заліку наші волейболісти зайняли п’яте місце, а кращим гравцем в їх складі було визнано Богдана Усенка. Ця команда має гарні перспективи, оскільки за неї грали молоді, але гарно навчені спортсмени (перші тренери –  Микола Крук та Микола Бойко).

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий