День молоді в бібліотеках громади.

День молоді.

     12 серпня  в Україні відзначали День молоді. Це свято юності, літа і позитиву – гарна нагода привітати юнаків і дівчат, а також всіх, хто молодий душею.

     Це свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики.

    До Міжнародного дня молоді у відділі обслуговування юнацтва було проведено квест-гру «Мистецька подорож». Присутні побували на шести островах, виконали завдання і знайшли скарб – виріб відомої майстрині нашого краю, заслуженого майстра народної творчості України Тетяни Шпак – глиняну іграшку – свищик.

1.

1.

    Також більше ознайомилися з  творчістю майстрин. І у цікавій ігровій та нестандартній формі просвіти засвоїли нові знання про літературу, мистецтво, цінність наших культурних надбань, ознайомилися з молодіжним книжковим міксом «На хвилях читацьких захоплень».

1.

   Працівниками центральної бібліотеки було підготовлено онлайн-вітання з Днем молоді. В бібліотеці-філії с. Губник був створений відео-ролик «Молодість – це стан душі» для молоді.

     Мелешківська бібліотека – філія ознайомила молодь з сучасними українськими виконавцями, за творчістю яких, варто слідкувати.

      В бібліотеках були організовані книжкові виставки та перегляди літератури.

    Сучасна молодь йде в ногу з часом, активно розвивається, знає чого хоче від життя, вона смілива до експериментів, нових звершень і хоче, щоб до неї дослухались.

   Саме молодь сьогодні визначає майбутнє країни та захищає її. Тож творіть та надихайте, змінюйте країну та світ довкола себе! Пам’ятайте, молодість – це не вік, молодість – це стан душі. Залишайтеся завжди молодими!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий