Майстер-клас з подільського розпису.

Майстер-клас в Будинку культури

     11 серпня в міському Будинку культури відбувся майстер-клас з подільського розпису.

   Подільський розпис – це незабутній шедевр українського народного мистецтва, що має в собі багату історію та глибокий зв’язок із землею.

     Ця видатна техніка розпису відзначається витонченістю деталей, незвичайною геометрією та вишуканими кольорами, що створюють непередбачувану гармонію на поверхні предметів. Подільський розпис притаманний Вінницькій та Хмельницькій областям.

     Ведуча майстер-класу Тетяна Сінько поділилася цікавими фактами про різні регіональні стилі, символіку та звичаї, які вкладені у розпис. Брали участь усі бажаючі – це гайсинчанки, а також переселенки. Ця подія зібрала навколо себе справжніх ентузіасток, які тяжіють до занурення в давні традиції та неперевершену красу українського народного мистецтва.

       Учасниці мали можливість не лише слухати, а й активно долучитися до процесу. Під керівництвом майстрині вони доєднались до створення неперевершених творів мистецтва.

    Майстер-клас став дійсно незабутньою подією, яка допомогла поглибити розуміння української культури, з’єднавши людей різних вікових груп та соціальних шарів у спільному відкритому процесі творчості подільського розпису. Учасниці залишили захід зі справжнім задоволенням та відчуттям досягнення, заряджені позитивними емоціями та натхненням.

      Майстер-клас відбувся на базі міського Будинку культури у рамках проєкту «Гуманітарна допомога в Україні», який реалізується громадською організацією «Вісь» м. Вінниця за ресурсної підтримки «Solidar Suisse».

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий