Вітання з Днем Державного Прапора України!

5bace322c4dca711028608

Шановні працівники культури та спорту, майстри народного мистецтва, ветерани галузі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Державного Прапора України!

     23 серпня, напередодні Дня Незалежності, ми вшановуємо один з трьох символів суверенітету нашої держави – Державний прапор України. Це наш історичний дух, це наша  гордість, слава і велич нації.

     Наш прапор несе в собі величну та давню історію. З цим символом Український народ утвердив свою державність, соборність і самостійність, з ним  українці йшли на захист своїх прав та свобод під час  Революції Гідності, АТО/ООС, під цим символом сьогодні наші воїни продовжують захищаюти рідну землю від окупантів.

   Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня.

   Останнім часом синьо-жовтий стяг для кожного з нас – це не лише багатовіковий символ нашої держави. Це – наша гордість, наша надія та наша віра. 

  Нехай Ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним!

Доки над нами майорить наш прапор ми сильні! Ми єдині, бо все буде Україна!

Слава Україні!

 

З повагою та найкращими побажаннями,

Начальник відділу культури,

молоді та спорту Гайсинської міської ради,

Заслужений працівник культури України                                                                                                          Микола РИЧКОВ

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий