Привітання З Днем Незалежності України!

З Днем Незалежності України

Шановні працівники культури та спорту, майстри народного мистецтва, ветерани галузі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Незалежності України!

   День проголошення Незалежності 24 серпня 1991 року став визначною датою в історії українського народу, поворотною віхою на шляху демократії та суспільного єднання.

    Сьогодні Україна переживає найбільш важкі та драматичні виклики за всю свою історію. Тому у нинішній складний час поняття Незалежності та Єдності України набуло для кожного з нас особливого змісту.

   Ворог прагне знищити країну. Проте сильні та нескоримі українці не віддадуть свою незалежність, адже виборювали її впродовж століть та заплатили за неї вже високу ціну.

   Дякую нашим мужнім воїнам, які зараз боронять країну та всім, хто докладає зусиль для побудови вільної незалежної держави. Вічна пам’ять нашим захисникам, хто загинув за Україну, але вони продовжують захищати нас із небес. Переконаний, що завдяки мужності українського народу ми зможемо гідно пройти ці важкі часи і обов’язково переможемо.

    Від щирого серця зичу всім здоров’я, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх гарних справах та починаннях. Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі!

     Будьмо сильні, єдині, живімо майбутнім, бережімо дітей і рідних, захищаймо Незалежність та Справедливість, вірмо ЗСУ й в Україну!

        Слава Україні! Слава Героям!

З повагою та найкращими побажаннями,

Начальник відділу культури, молоді та спорту

Гайсинської міської ради,

Заслужений працівник культури України                                                                                                     Микола РИЧКОВ

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий