У Гайсинській громаді відзначили День фізичної культури та спорту.

День фізичної культури та спорту

    Сьогодні, 08 вересня напередодні свята – Дня фізичної культури і спорту, у приміщенні міського Будинку культури привітали ветеранів, тренерів та усіх шанувальників галузі фізичної культури і спорту.

   З привітанням виступив начальник відділу, культури, молоді та спорту Микола Ричков, який від імені міського голови Анатолія Гука і від себе особисто, подякував ветеранам спорту за їх внесок у розвиток фізичної культури у нашій громаді, а спортсменам і тренерам побажав наполегливості, наснаги та нових перемог.    

 В урочистій обстановці, з нагоди професійного свята усі ветерани були відзначені.

  Також з вітальним словом виступили директор Гайсинської ДЮСШ Лариса Гулькіна та голова ВП ГО ВДФСТ «Колос» Юрій Охріменко, які побажали міцного здоров’я і довголіття ветеранам спорту, а молодим спортсменах та їх тренерам, сил, терпіння і гарних результатів у новому навчальному році.

   Для усіх гостей прозвучало музичне привітання від солістки Міського будинку культури Вікторії Дубковської. Після чого ветерани смакувати солодощі та спілкуватися у своїй дружній спортивній команді.

  За традицією, це свято завжди закінчується спортивними змаганнями. І у цьому році вирішили не відступати від гарної традиції. По завершенню офіційної частини урочистостей, був проведений турнір з шахів, присвячений Дню фізичної культури і спорту.

1.

    По завершенню турніру голова ВП ГО ВДФСТ «Колос» Ю. Охріменко вручив учасникам та переможцям пам’ятні призи.

  Віримо у найскорішу перемогу, і надіємось, що вже в наступному році День фізичної культури і спорту пройде у мирній, незалежній Україні.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий