З історії культурних надбань Гайсинщини. До Дня пам`яті Героя України, поета-земляка Василя Стуса.

Василь Семенович Стус

      04 вересня 2023 р. минає 38 років як зупинило свій відлік земного часу серце поета, Героя України, борця за незалежність, перекладача, філософа, правозахисника, людини, котра свідомо поклала життя на вівтар служіння своєму народу.

     Василь Стус навічно у серцях українців, справжній син українського народу. Хай пам’ять його пробуджує у нас волю і справедливість, а його джерело творчості відкриває свої глибини добрим людям.

     Василя Стуса по праву можна назвати людиною з великої літери, бо вболівав за свій народ, переживав із ним печалі і радості, був патріотом своєї землі, справжнім громадянином України.

      Поезія Василя Стуса – це біль свого часу. Увіковічення його імені – це єдиний обов’язок нині сущих, адже його слова, як життєве кредо, відгукуються сьогодні в наших серцях чуттєвим болем, піднімають нам дух, закликають до всевишньої любові. Він серед нас – поет, борець, патріот! Він – наша совість.

      Шановні краяни! В ці пам’ятні дні згадаймо вірного сина українського народу Василя Стуса, який все своє життя боровся за справедливість, за віру в краще майбутнє свого волелюбного народу.

       До вашої уваги пропонуємо переглянути фільм «Василь Стус – Герой України».

https://www.facebook.com/100074138605848/videos/1982606712113929

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий