День пам’яті захисників України в Гайсмнській громаді.

День пам’яті захисників України

     29 серпня, ми вшановуємо пам’ять загиблих захисників України. Ми вшановуємо пам’ять про Захисників та Захисниць, які віддали своє життя заради Незалежності нашої країни.

         Хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих Героїв нашого часу.

   

      З цією датою пов’язаний один з найтрагічніших епізодів російсько-української війни до повномасштабного вторгнення – вихід українських воїнів з оточення під Іловайськом у 2014 році. Тоді загинуло 366 українських воїнів, 429 зазнали поранень, 158 зникли безвісти, 300 опинилися в полоні.

       З метою гідного вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави,

       29 серпня в сільських закладах культури Гайсинської територіальної громади відбулися виховні та меморіальні заходи: героїко-патріотичні години, години пам’яті, мітинги-реквієм, книжкові виставки, фотоілюстративні експозиції та ін…

        Напередодні Дня пам’яті загиблих захисників України, бібліотеки організували книжкові виставки «Пам’ятаємо і будемо пам’ятати», «З Україною в серці», «Незламний дух української нації», виставки-спомини, відеоогляди, вітрини пам’яті та відеопрезентації, які висвітлили події боротьби за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

1/

1/

          Були проведено години пам’яті “Наші герої живуть у серцях”.

https://www.facebook.com/100090540581154/videos/pcb.730600462239186/305426288832362

        В закладах культури та бібліотеках оформлені куточки-пам’яті, стенди, на яких показані історії наших земляків, Героїв, життя, яких так рано обірвала війна.

1.

1.

1.

     Працівники сільських закладів культури і бібліотек, разом з місцевими мешканцями старостинських округів вшанували пам’ять захисників, які віддали своє життя за свободу та територіальну цілісність України.

1.

       Хвилиною мовчання вшанували світлу памʼять Воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань. Покладання квітів до пам’ятників захисників, які загинули в російсько-українській війні, захищаючи суверенітет та соборність України.

1.

      До пам’ятників лягло чимало квіткових композицій з соняшника. Адже саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Ілловайської трагедії, коли в результаті російським військам українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення. Під час трагічних подій під Іловайськом квітнули соняшникові поля, саме там спочили навіки сотні наших воїнів. Жовтогарячий соняшник став символом Дня пам’яті захисників України.

      Це не просто символ історичної мужності українських воїнів, це символ життя України, символ пам’яті.

    Сонях — це не просто символ історичної мужності українських воїнів, це символ життя України. З чорним, як українська земля, зернятком, що обов’язково проросте, бо українці й далі будуть відроджуватися, скільки б не намагалися їх знищити.

    Пропонуємо переглянути фільм “Позивний “Бронь” (автор Олександр Міщенко с. Чечелівка Гайсинської ТГ). Фільм став переможцем фестивалю-конкурсу аматорського кіно “КіноМетр”.

 https://www.facebook.com/shchedryk.vn/videos/819258016242360

     Низький уклін та щирі співчуття родинам загиблих захисників, які втратили у війні з російським окупантом своїх найцінніших, найрідніших, втратили частину свого світу.

   Шануємо наших земляків, які загинули за Україну. Усією громадою розділяємо біль втрати з родинами Героїв. Дякуємо. Пам’ятаємо.

     Слава Україні! Слава її Героям!

 

 

 

 

 

 

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий