В бібліотеках громади відзначили Міжнародний день миру.

Міжнародний день миру

        Міжнародний день миру відзначається щорічно 21 вересня. Він  був заснований ООН для того, щоб підкреслити важливість миру між усіма країнами і безглуздість воєн.

      Для України це свято має особливе значення. Протягом усієї історії українська держава боролася за своє мирне існування.

        І в 2023 році Україна величезною ціною бореться проти російської агресії, щоб наші нащадки ніколи не знали війни.

    В Гайсинській центральній бібліотеці пройшла акція «Ми за мир у нашому серці», яка була присвячена Міжнародному дня миру.

       1.

      В цей день відбулися години спілкування «Нам потрібне мирне небо!» (бібліотека – філія с. Кисляк), «Ми – за мир!» (бібліотека – філіїя с. Бубнівка), «Україна бажає миру» (бібліотека-філія с. Губник).   

       Учасники бібліотечного клубу «Світлячок», що діє у відділі 5-8 класів бібліотеки – філії для дітей м. Гайсин, взяли участь у майстер – класі «Голуб миру».

   

 На початку заняття учасники разом з бібліотекарем згадали, що ж їм відомо про цих птахів, де вони мешкають, як людині вдалося їх приручити, коли і за що голубів назвали своєрідним символом миру? Кожний виготовлений голуб увібрав в себе тепло і любов дитячих рук, а також несе заклик до миру на всій землі.

1.  

 

1.

    Працівник бібліотеки – філії с. Мелешків відвідала школу з майстер – класом «Сердечко миру», а також там проведено бесіду «Що ж для дітей означає слово «Мир»?».

1.

1.

       Відеоролик з записом читання вірша «Хай буде мир для України» представлено на сторінці бібліотеки в мережі Фейсбук.

   У сільських бібліотеках-філіях організовані тематичні виставки: «Україна бажає миру» (бібліотека-філія с. Мар`янівка, Жерденівка), «Хай буде мир на рідній Україні» (бібліотека-філія с. Зятківці),  виставку – заклик «Хочемо миру в рідній Україні!» (бібліотека-філія с. Степашки), виставку дитячих малюнків «Мир очима дітей» (бібліотека – філія с. Карбівка).

      Юні користувачі бібліотеки – філії с. Ярмолинці малювали малюнки на асфальті на тему «Україна бажає миру». Бібліотекар філії с.Гунча підготувала відеоролик: «Вірю буде мир на Землі».

   На сьогодні для нашої держави це свято є особливо значущим.Кожен українець мріє про як найшвидше припинення бойових дій,про перемогу,про повернення рідних,близьких,друзів,про мирне небо над головою,про світле майбутнє дітей,про загоєння нестерпних ран у людських серцях,захист від агресорів.

   Найбільше у світі щастя-це мир, коли люди живуть дружньо та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат. У Міжнародний День Миру побажаймо усьому світу, всім спокою, процвітання. Миру в усьому – миру в сім’ях, миру в серцях та миру нашій незламній, рідній Україні.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий