Патріотично-виховний захід «Поділимось теплом сердець» відбувся в музеї АТО.

Музей АТО

      29 вересня, з нагоди Дня захисників і захисниць України, який відзначатимемо 1 жовтня, в Парку Слави та Памʼяті м. Гайсин відбувся патріотично-виховний захід «Поділимось теплом сердець».

      Участь у тематичній зустрічі взяли юні патріоти – учні ЗЗСО І-ІІІ ст. №4 та №6 м. Гайсин, які в рамках заходу здійснили покладання квітів до Стели памʼяті героїв російсько-української війни, відвідали музей АТО м. Гайсин.

   

1.

     А також під керівництвом талановитої майстрині Галини Твердоли навчилися виготовляти сердечка з фоамірангу, які стануть чудовими подарунками для військових.

1.

   До організації заходу долучилися представники ГО «Маййбутнє починається сьогодні», ГО «Спілка учасників бойових дій  АТО Гайсина та Гайсинського району», а також ВП ГО «Обʼєднання матерів та дружин захисників України» у Вінницькій області.

    Спонсорську допомогу у проведенні заходу – матеріали та інструменти для майстер-класу, смачне пригощення для дітей – надали Благодійний фонд Порошенка та ПК «Зоря Поділля» Укрпромінвест – Агро.

  Щира вдячність усім, хто долучився до проведення заходу! Продовжуймо й надалі робити все можливе для наближення перемоги та виховувати повагу та вдячність до наших захисників і захисниць та берегти памʼять заради майбутнього!

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий