Відкриття меморіальної дошки пам’яті Максима Кривошапка.

Відкриття мем. дошки Кривошапку

     29 вересня 2023 року, у переддень дня народження Захисника, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки в пам’ять про випускника Кунянської школи, героя, який загинув під час бойових дій на Луганщині– Максима Віталійовича Кривошапка.

   Меморіальна дошка встановлена на фасаді Кунянської середньої загальноосвітньої школи, де навчався Максим Анатолійович.

1.

    Кривошапко Максим народився 30 вересня 1999 року. Навчався в Кунянській середній загальноосвітній школі. Опісля закінчив Теплицький професійний аграрний коледж, здобувши кваліфікацію тракториста-машиніста. До війни юнак працював консультантом у ТЦ «Європейський» у м. Гайсин.

     З першого дня повномасштабного вторгнення російських військ на українську землю хлопець рвався воювати. Він довго просився у ЗСУ, але його не брали. Проте проблеми зі здоров’ям не стали на заваді його бажанням вигнати орків з України та повернути Крим-таки добровольцем пішов воювати. Максим проходив службу у військовій частині А4165 122-го батальйону 81-ї окремої аеромобільної бригади, яка є частиною військового з’єднання у складі Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

    З 17 грудня 2022 року Максима Віталійовича вважали безвісти зниклим на Луганщині. Однак, 10 березня 2023 року, тіло нашого земляка було ідентифіковано в населеному пункті Білогорівка, де він виконував бойові завдання і зустрів останній бій в своєму житті.

     Кривава війна забрала його молоде життя. Його життя обірвалося зовсім рано, на 23 році життя.

1.

   Право урочисто відкрити меморіальну дошку пам’яті Максима Кривошапка було надано його батькам, міському голові Анатолію Гуку та начальнику відділу культури, молоді і спорту Миколі Ричкову.

1.

    Меморіальну дошку освятили священники ПЦУ – Отець Ярослав та Отець Владислав.

 1.

    На завершення усі присутні вшанували пам’ять Героя Максима Кривошапка хвилиною мовчання та поклали квіти.

    Кривошапко Максим Віталійович проявив героїзм і мужність при виконанні бойових завдань на фронті, незламну силу духу і тверду готовність віддати життя за свободу і незалежність України.

   

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий