Свято на футбольному майданчику.

Турнір з міні-футболу

        За гарною традицією, День захисників і захисниць України в нашій громаді відзначається, поряд з різними святковими заходами, і спортивними змаганнями.

     Одне з них – відкритий турнір з міні-футболу ВП ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської ТГ, до участі в якому запрошуються як наші воїни-захисники з військових частин, які базуються на Гайсинщині, так і інші команди нашої громади.

     Цьогоріч їх зібралось шість: команди в/ч А0415, А0310 та А0707, а також команди ветеранів та освітян Гайсинщини і, що особливо приємно, вперше – команда районного управління національної поліції.

1.

1.

         І ось, 7 жовтня на спортивному майданчику Гайсинської ДЮСШ закипіли футбольні пристрасті. Команди були розподілені на дві групи, в яких було проведено одноколові турніри. Опісля кращі, в стикових матчах, розіграли призові місця.

     В грі за третє місце зустрілись команди «Грідлік» (в/ч А0415) та «Освіта». Освітяни, послаблені травмами провідних гравців, поступились з рахунком 3:6.

1.

      В головному фіналі команда «Імпульс» (в/ч А0707) у впертій боротьбі перемогла команду ветеранів з рахунком 4:2.

      Таким чином призові місця, кубки від «Колоса» та призи – м’ячі від федерації футболу Гайсинського району вибороли:

1 місце – «Імпульс»

2 місце – «Ветерани»

3 місце – «Грідлік».

         Але головним підсумком турніру стали не нагороди, а те, що в ці складні часи, наші військовики , правоохоронці і «цивільні» футболісти зуміли зібратись, зіграти та поспілкуватись між собою, показавши нашим ворогам, що всі ми живемо повноцінним життям, незважаючи на їхні підступні та жорстокі дії проти нашої країни і народу.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий