Віртуальна виставка-подорож «Туристична привабливість України».

Всесвітній день туризму.

     Всесвітній день туризму – щорічне свято, яке відзначається 27 вересня з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв’язків між народами різних країн.

    Україна одна із найстаріших і найцікавіших держав світу. Країна центру Європи, переповнена історичними та культурними памятками, природніми об’єктами та старовинними містами.       Розповідати про Україну можна дуже довго. Але, на жаль туризм — одна з тих галузей, яка найбільше постраждала ще під час пандемії COVID-19. І щойно сфера почала оговтуватися від коронавірусу, повномасштабне вторгнення рф в Україну знову завдало сильного удару туристичному бізнесу. Внаслідок військових дій під загрозою опинилася значна кількість туристичних ресурсів України у місцях постійних російських бомбардувань.

    Любов до подорожей завжди була властивою людській природі. Тому, щоб відволіктись від жахливої буденності, знайти рівновагу і душевний спокій помандруємо Україною по книгах у віртуальній виставці-подорожі «Туристична привабливість України», яку підготовала Гайсинська центральна бібліотека.

     У цих мандрівках ми неоціненно і наживо пізнаємо власну країну. А їй є що запропонувати кожному із нас в усіх напрямках. Тож, знайомтесь і плануйте подорож по нашій рідній Україні.

https://www.facebook.com/ufqcbycmrf/videos/331534102616546 

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий