«Срібна земля» стала «золотою» для гайсинської орієнтувальниці.

Чемпіонат України зі спортивного орієнтування.

     26 – 29 жовтня в м. Ужгород, на чарівній землі Закарпаття пройшов черговий, останній в цьому році, чемпіонат України зі спортивного орієнтування.

    В змаганнях взяло участь 528 спортсменів з 21 області України, а також орієнтувальники з Чехії, Литви, Норвегії, Румунії та Словаччини.      Вони змагались на трьох дистанціях: двох лісових (коротка та довга) і міському спринті.

  Дистанції були прокладені на складному гірському рельєфі, до того ж змагання першого дня пройшли під акомпанемент сильної зливи.

1.

   В цих складних умовах гарно проявили себе наші орієнтувальники. До складу збірної команди Вінницької області, на цей раз, ввійшло дві спортсменки нашої громади та тренер Юрій Охріменко.

   Виступили вони цілком успішно. Катерина Борова, яка змагалась у віковій групі Ж-12 зайняла на різних дистанціях 26, 10 та 7 місця, що при кількісному складі групи 48 учасників досить непоганий результат.

  А наша провідна спортсменка, кандидат в майстри спорту зі спортивного орієнтування Наталія Уманець, яка виступала в групі Ж-45, взагалі стала однією з героїнь чемпіонату. Адже її вдалось те, чого досягли всього кілька спортсменів: вона стала чемпіонкою України на всіх трьох дистанціях, на яких стартувала.

  Змагання в Ужгороді ще раз показали, що спортивне орієнтування є одним з провідних видів спорту в нашій громаді і, за дієвої підтримки, може достойно презентувавати Гайсинщину не тільки на обласному, але й на Всеукраїнському рівні.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий