Привітання з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.

400737498_696567699074448_7620346520735745879_n

                   Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва, ветерани культурної ниви!

  Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва! 

       Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, примножуючи велич нашого краю, своєю плідною творчою працею та силою духу звеличуєте рідну Україну! 

        Ваша майстерність та професіоналізм зберігають і постійно збагачують українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва.

       Споконвіку пісня і танець, музика і слово були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, вони вселяли і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. 

        Дякую нашим Героям за те, що на нашій землі лунає українське слово, українська музика та спів.

   Глибока повага і вдячність усім творцям та подвижникам, які присвятили своє життя збереженню та примноженню духовних скарбів нашого народу

     Бажаю всім Вам невичерпного оптимізму та натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої приголомшливі ідеї, перетворювати задумане в шедеври! 

        Щедрих творчих ужинків Вам, натхнення та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну людям працю. Хай щастить Вам у творчості й особистому житті. Нехай здійсняться всі Ваші плани, надії та сподівання, а кожен день вашого життя буде мирним, світлим, сонячним!

        Висловлюю щиру подяку за вашу активну громадську позицію та волонтерську допомогу воїнам Збройним сил України!

         Кожен день ми усі разом наближаємо нашу Перемогу! Слава ЗСУ! Слава Україні!


З повагою та найкращими побажаннями,

Начальник відділу культури,

молоді та спорту

Гайсинської міської ради,

Заслужений працівник культури України                                                                                                           Микола  РИЧКОВ 

  

 

 

 

 

 

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий