Музейні заклади в черговий раз отримали гуманітарну допомогу.

400861263_695019086057869_8634630275044079696_n

     Нещодавно музеї Гайсинської громади в черговий раз отримали гуманітарну допомогу від Центру допомоги мистецтву України (координатор Ірина Нікіфорова) за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

     В цей складний час збереження культурного надбання нашого народу є дуже важливим. Особливо музейних цінностей, адже музеї головні хранителі культурної спадщини українців.

     Кожен музей отримав потужні павербанки, ліхтарики та інші речі першої необхідності (антисептик, одноразові рукавички, пакувальний папір).

1.

    Крім того міський краєзнавчий музей та музей АТО м. Гайсин отримали ще зарядні станції Eco Flow. А також ноутбук було передано ноутбук для краєзнавчого музею.

     В умовах сьогодення, коли в Україні триває війна, наші міста і села потерпають від ракетних обстрілів, відключень електроенергії, а наше здоровʼя, до всього, атакують ще й різні хвороби та віруси, отримана допомога – вкрай необхідна та важлива!

  Працівники музейних закладів щиро дякують Центру допомоги мистецтву України (координатор Ірина Нікіфорова), а також колегам Вінницького обласного краєзнавчого музею за постійну підтримку і виділення гуманітарної допомоги, яка є необхідною у цей тривожний час.

 

 

 

 

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий