Оглядові екскурсії для дітей та дорослих, для жителів Гайсинської громади і гостей міста.

8

     Музей АТО м. Гайсин відвідали представники Університету третього віку, що діє на базі Організації ветеранів Гайсинської міської ради (голова Галузинський М. М.)

    Спільно із членами ветеранської організації ми перегорнули сторінки історії України останнього десятиліття, згадали героїв-захисників Гайсинщини, потянули памʼять загиблих хвилиною мовчання…

1.

    Із цікавістю відвідувачі розглянули представлені в музеї експонати – зразки зброї та боєприпасів, воєнні трофеї, відібрані в окупантів, особисті речі та військову амуніцію, предмети побуту, які дозволяють краще зрозуміти умови перебування наших воїнів на передовій.

1.

   У День Гідності та Свободи музей відвідали працівники Відокремленого підрозділу Вінницького обласного краєзнавчого музею «Музей мужніх» Тетяна Войнаровська, Аліна Орос та Андрій Кравченко.

1.

     Ми робимо одну спільну важливу справу – зберігаємо для прийдешніх поколінь історію про переламні події в житті українців! Адже знати та шанувати подвиг наших Героїв, зберігати памʼять про всіх, хто віддав життя за вільне та мирне майбутнє, розуміти, який важкий і кривавий шлях пролягає до нашої перемоги – це святий обовʼязок кожного українця!

     До міського краєзнавчого музею завтали учні 2 класу ЗЗСО І – ІІІ ступенів №1 міста Гайсин.

1.

   Представники Університету третього віку відвідали музей ветеранів в Афганістані. Роздивилися запропоновані цікаві матеріали і прослухали інформацію про війну в Афганістані.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий