Орієнтувальники завершили рік змаганнями в приміщеннях.

Х Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування в приміщеннях

    09 – 10 грудня в столиці України м. Києві пройшли Х Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування в приміщеннях, присвячені Дню Святого Валентина.

   Цьогоріч вони проводились в навчальних корпусах географічного та механіко-математичного факультетів Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка та були найбільш представницькими за всі роки проведення.

         В них взяли участь 493 спортсмени з 16 регіонів України.

1.

      Втретє в цих змаганнях брали участь гайсинчани зі спортивного клубу ГрОТ. І хоча команда була невеличкою: всього 4 спортсмени і тренер Ю. Охріменко (голова ВП ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської ТГ), виступила вона досить вдало.

     Наймолодша спортсменка Катерина Борова, яка змагалась в групі Ж-12, за сумою двох дистанцій виборола друге місце.

        А найуспішніше відзмагалась провідна орієнтувальниця Гайсинщини, чемпіонка України Наталія Уманець. Вона виграла обидві дистанції, в яких стартувала та стала переможницею змагань за сумою.

     Змаганнями в приміщеннях завершився 2023 рік для наших орієнтувальників. Незважаючи на всі складнощі військового часу, вони достойно презентували Гайсинську громаду, адже на змаганнях обласного та Всеукраїнського рівнів за рік завойовано 24 золотих, 14 срібних та 11 бронзових медалей.

     

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий