Національний тиждень читання- 2023 в бібліотеках Гайсинської ЦБС.

вввв

      Згідно зі стратегією розвитку читання на період до 2032 року «Читання як життєва стратегія» з 4 до 10 грудня 2023 року Український інститут книги проводить Всеукраїнську інформаційно-просвітницьку тематичну акцію «Національний тиждень читання». 

     Гасло цьогорічного Національного тижня читання – «Бути своїми».

   Воно має на меті показати важливість зв’язку між поколіннями, між читачами й літераторами, між усіма українцями, надто під час війни.

   Бібліотеки Гайсинської ЦБС долучилися до акції. Гайсинська центральна бібліотека долучилась до акції і розпочала тиждень з інформаційної добірки ювілейних книг – 2024 року. Книги, як і люди, мають свій рік народження. Рік 2024 багатий на ювілейні книжкові дати.

       В бібліотеках були організовані книжкові виставки «Прочитай! Мені сподобалось!» (Бібліотека-філія с.Зятківці), перегляд казкової мозаїки «Побувай у казці» (Бібліотека-філія с. Губник) та виставку-інсталяцію «З гарною книгою ти ніколи не самотній», пеерглдя літератури «Я люблю читати» (Бібліотека-філія с. Жерденівка).

1.

1.

    На виставках представлені видання, які можна почитати передсвятковими різдвяно-новорічними вечорами. Щовечора заварюєте собі запашний чай, облаштовуєте затишне місце й читаете… Про чарівні подорожі, про казкових героїв, про дітей, з якими сталася дивна історія…

1.

      Працівники бібліотеки-філії для дітей підготували для своїх читачів голосні відео читання «Казка про звіряток для хлопчиків та дівчаток» та книжкове лото «Знайди свою книгу».

1

     Бібліотекар бібліотеки-філії с.Мелешків завітала у ЗДО “Пролісок”, де відбулась презентація її авторської казки, діти із задоволенням слухали та переглядали ілюстрації.

     Бібліотека-філія с. Чечелівка розпочала #Національний_тиждень_читання з проведенням в шкільній бібліотеці Дня Святого Миколая, де діти обговорювали свої улюблені твори та казки на тему «Розкажу Миколаю, про що я читаю».

     До прочитання книги А.Костецького «Все – як насправді. Пригодницька книга» долучилися читачі бібліотеки-філії с. Кисляк.

      Бібліотеки-філії с. Гунча і Мар`янівка  долучилися до акції та запрошують читачів  відвідати бібліотеки і обрати свою улюблену книгу.

     Цього року центральною постаттю у проведенні Національного тижня читання є постать Миколи Хвильового, українського прозаїка, поета, публіциста, політичного діяча, одного із основоположників пореволюційної української прози, одного із найвідоміших представників Розстріляного відродження.

   До 130-річчя від дня народження Миколи Хвильового було підготовлено віртуальну виставку «Талант надзвичайний і суперечливий» (Центральна бібліотека) та відео презентацію «Талант, що прагнув до зірок» (Відділ обслуговування юнацтва), які познайомлять з життєвим і творчим шляхом видатного письменника.

        Бібліотека-філія с. Кисляк оформлено перегляд літератури «Талант, що прагнув до зір».

      Літературне знайомство з біографією та творчістю українського прозаїка, поета, публіциста та політичного діяча під назвою «Художній світ Миколи Хвильового» відбулося у бібліотеці-філії с. Ярмолинці.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий