До музейних закладів громади завітали відвідувачі.

п

     Музей  АТО  м. Гайсин та міський краєзнавчий музей Гайсинщини відвідали здобувачі освіти ЗЗСО №4 5-Б клас (класний керівник  Іванна  Кондратюк і  вчитель історії Ганна Грабова).

       Відвідувачі в музею АТО ознайомилися з унікальними експонатами музею – зразками зброї та боєприпасів, особистими речами героїв-земляків.

     З особливою уважністю та цікавістю розглядали кожен експонат просякнутий історією людських доль, історією нашої боротьби за волю й незалежність, духом української мужності!

1.

1.

 1.

        Музей відвідали ветерани російсько-української війни Людмила Менюк та Юрій Дзис, для яких кожен предмет, представлений у музеї – не просто експонат, а нагадування про пекло війни, яке вони відчули на собі…

       Під час екскурсії пані Людмила передала в якості подарунка для музею картину, яку малювала в період своєї реабілітації після отриманої інвалідності внаслідок війни.

       В краєзнавчому музеї екскурсовод провів змістовну та захоплюючу екскурсію, на якій відвідувачі дізнались більше про історію міста Гайсин, природу, а також про археологічне минуле рідного краю.

1.ю

      До музею ветеранів війни в Афганістані завітали жителі міста Гайсин. З зацікавленням прослухали екскурсію і розглянули експонати музею зібрані самими «афганцями».

2.

      Музей Василя Стуса прийняв відвідувачів з міст Києва та Черкас.

1.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий