Привітання з Різдвом Христовим!

2

Шановні працівники галузі культури та спорту, майстри народного мистецтва, ветерани галузі!

Прийміть щирі вітання з Різдвом Христовим!

     Різдво Христове – це життя і надія, це душа, відкрита радощам близьких людей, це наш зв’язок з тими, хто захищає Україну та з тими, хто втратив домівку і потребує нашого прихистку.

      Нехай усі молитви, що пролунають сьогодні, будуть почутими, а цьогорічне Різдво принесе нашій країні Перемогу, знищить все зло і наповнить ваше життя світлом, теплом, радістю та благополуччям.

        Пам’ятайте кожного українського солдата і офіцера, які захищають нашу країну, – живих і полеглих смертю хоробрих. Цьогоріч навіть дух Різдва ми відчуємо інакше, але обов’язково з вірою у наших людей, в наших воїнів. 

      Нехай ці свята наповнять наші серця життєдайною силою та всеперемагаючою любов’ю, принесуть у кожну оселю родинне тепло, мир і злагоду, щедро обдарують міцним здоров’ям, добробутом та Господньою ласкою.

         Бажаю сповнених світла і любові Різдвяних свят та омріяної Перемоги! Нехай у ваших серцях не гасне різдвяний вогонь любові, віри та оптимізму, а Боже Благословення наповнить та окрилить усі життєві кроки! Міцного здоров’я вам, благополуччя та мирного неба над усією Україною.

         Бережіть себе, бережіть свої родини, бережіть нашу Україну!

        Христос народився! 

        Славімо Його! 

 https://www.facebook.com/100074138605848/videos/7273212829406838?idorvanity=2754837971475791&locale=uk_UA

З повагою та найкращими побажаннями,

Начальник відділу культури, молоді та спорту

Гайсинської міської ради,

Заслужений працівник культури України                                                                                                       Микола РИЧКОВ                     

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий