У с.Бубнівка відкрили меморіальну дошку загиблому захиснику.

аявп

     26 грудня, жителі Гайсинської громади і відвідувачі заходу зібралися у стінах Бубнівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів, щоб вшанувати пам’ять земляка Волоскевича Миколи Васильовича, який загинув у російсько-українській війні, захищаючи цілісність нашої держави.

    Наш воїн-захисник народився 20 травня 1973 року року у мальовничому селі Мар’янівка Гайсинського району. Початкову освіту здобув у закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Бубнівка Гайсинської міської ради, а згодом закінчив НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – гімназію м. Гайсин.

     По закінченні школи пройшов строкову військову службу з 1991 по 1993р.р. на посаді механіка та старшого водія. Згодом працював на Гайсинському цукровому заводі, що входить до складу агрохолдингу «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО». Також освоїв спеціальність будівельника, і працював у будівельній галузі.

   Микола Волоскевич був учасником АТО /ООС, пройшов гарячі точки Луганщини та Донеччини разом з побратимами з 95-ї окремої десантно-штурмової бригади попри те, що мав прийомну багатодітну сім’ю та усиновлених діток.

     Коли 24 лютого 2022 року увесь народ піднявся на захист суверенних кордонів нашої держави, Микола не зміг лишатися осторонь. На другий день від початку повномасштабного вторгнення прийшов добровольцем і був призваний на військову службу по мобілізації Гайсинським РТЦК та СП.

      Рідні просили у Бога, щоб швидше закінчилася війна, щоб живим і здоровим повернувся син, чоловік, тато… Але 18 грудня 2022 року життя воїна обірвалося неподалік Бахмута, що на Донеччині, і тепер йому назавжди 49…

     Указом Президента України від 11 травня 2023 року № 272 молодшого сержанта Волоскевича Миколу Васильовича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня, на жаль, посмертно.

   Дружина бійця, пані Тетяна Петрівна, стала однією з ініціаторів сумного, але водночас величного заходу — відкриття меморіальної дошки нашому Герою.

    Тут зібралися люди, які любили і знали Миколу Васильовича, а тепер його вшановують і дякують йому. Мати спочилого захисника омила своїми сльозами меморіальну дошку відкриту на честь її сина.

1.

    Щемливий відгук у серцях присутніх знайшли слова міського голови Анатолія Гука, який зазначив: «Сьогодні ми схиляємо низько голови в пошані перед родиною справжнього Героя, того чоловіка, який без сумнівів пішов захищати свою сім’ю ще в 2014 року у зону АТО, і з неймовірно потужною силою піднявся у спротиві з російськими загарбниками у 2022 році під час їх повномасштабного вторгнення.

    Ми повинні пам’ятати подвиг кожного і кожної, хто віддав життя за Україну. Наша пам’ять робить живим кожного полеглого захисника і захисницю, які з небесного легіону допомагають своїм бойовим побратимам вистояти у цій пекельній війні. Царство небесне Миколі Васильовичу та вічний спокій…».

    Староста Бубнівського старостинського округу Тамара Гончарук у своїй промові назвала Миколу Волоскевича «Героєм сучасного часу», і прикро зауважила, що «тепер ми вимушені говорити про нього у минулому часі, що він «був», який свідомо поклав своє життя за спокійний сон наших дітей та щасливе майбутнє прийдешніх поколінь. Його подвиг ми повинні вічно. Бо правду кажуть, що пам’ять про людину жива – допоки її пам’ятають. А нам Миколу Волоскевича є за що поважати, пам’ятати та шанувати! ».

1.

1.

1.

1.

1.

    Сумуємо та у глибокій скорботі схиляємо голови перед світлою пам’яттю прекрасної людини і хороброго воїна. Царство небесне та вічний спокій Миколі Васильовичу!

Герої не вмирають! Пам’ятаємо усіх хто зі щитом, і хто на щиті…

СЛАВА УКРАЇНІ!

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий