День Соборності України: Наша єдність – наша зброя!

рвмма

     День Соборності України – свято, яке відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

   Акт Злуки був глибоко детермінований історично і спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну, національну державу.       

    Це державне свято почали відзначати з 1999 року. З 2011 року День Соборності України був об’єднаний в єдине свято з Днем Свободи, що присвячене початку «Помаранчевої революції».

     Ідея соборності українських земель набула державного статусу, в наступні десятиліття залишалась об’єднуючим чинником і чи не єдиним спільним положенням програмних цілей усіх течій національно-визвольного руху.

   На Алеї Слави відбувся мітинг, де відбулося покладання квітів загиблим воїнам в зоні проведення АТО. В проведенні заходу взяли участь: міський голова Анатолій Гук, заступник міського голови Ігорь Пашистий, заступник голови міської військової адміністрації Сергій Несвятий, начальник відділу культури молоді та спорту Гайсинської міської ради Микола Ричков.

1.

     В своїй промові міський голова Анатолій Ілліч зазначив, що створивши Соборну державу – ми об’єдналися, аби відстояти нашу обпалену вогнем Україну.

       Хвилиною мовчання всі присутні на заході вшанували пам’ять загиблих воїнів в зоні проведення АТО.

       Наші герої назавжди залишаться в нашій пам’яті, в наших серцях.

    Щиро вітаємо вас, дорогі наші краяни, з Днем Соборності – з Днем єднання українських земель! Усім міцного здоров’я, добробуту. Нехай життя в нашій незалежній державі буде для кожного в достатку і спокої. Нехай над нашими землями світить сонце, щоденно наближаючи довгоочікувану Перемогу!

https://www.facebook.com/100074138605848/videos/2052689305090446?locale=uk_UA  

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий