У Гайсині вшанували пам’ять Героїв Крут.

чя

      Крути – сумна, але славетна сторінка нашого літопису. Ця назва стала символом українського відродження.

     У січні 1918 року саме сила національної ідеї покликала молодь і студентство столиці новонародженої Української Народної Республіки стати на захист рідної країни.

      Саме там – під Крутами відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

      В цей день біля пам’ятного знаку героям Небесної Сотні відбулось покладання квітів в знак пам’яті загиблих героїв битви під Крутами. У заході взяли участь: міський голова Гайсинської громади Анатолій Гук, заступник міського голови Ігор Пашистий, начальник відділу культури, молоді та спорту Микола Ричков, працівники культури та громадськість міста.

1/

     Працівниками міського Будинку культури було підготовлено відеоролик, де творчі працівники виконали пісні про подвиг юних захисників України, опубліковано в соціальній мережі Фейсбук.

https://www.facebook.com/100074138605848/videos/788491476455175?locale=uk_UA

    Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі.

   Знати історичне коріння – святий обов’язок кожного свідомого українця. Тільки пам’ятаючи минуле, ми будемо мати гідне і надійне майбутнє. То ж бережімо себе і Україну!

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий