У день пам`яті Героїв Крут у Кущинцях та Гнатівці відкрили меморіальні дошки на честь полеглих захисників.

5

        Сьогодні, 29 січня, у 106-ту річницю пам’яті Героїв Крут, у с. Кущинці Гайсинської громади, на фасаді сільської середньої школи та у с. Гнатівка на фасаді сільського клубу відкрили три пам’ятні дошки на честь полеглих Захисників, учасників російсько-української війни, відчайдушних патріотів-земляків, що віддали своє життя у бою за Україну- Демку Михайлу Васильовичу, Кондратюку Олександру Миколайовичу та Дідиченку Олександру Івановичу.

 

1

 Демко Михайло Васильович, 1967 року народження, служив солдатом у 59 бригаді. У перший день повномасштабного вторгнення пішов на війну добровольцем. Загинув 19 липня 2022 року неподалік населеного пункту Любомирівка, що на Миколаївщині. Поховали воїна 23 липня 2022 року у Кущинцях.

1.

1.

       1

      Кондратюк Олександр Миколайович, 1986 року народження. Проходив службу на посаді заступника командира бойової машини, навідника-оператора 3 механізованого відділення 11 батальйону 59 бригади. Свій останній бій Олександр Кондратюк прийняв 03 травня 2023 року під час артилерійського обстрілу при виконанні бойового завдання за призначенням поблизу населеного пункту Нетайлове Донецької області. Поховали бійця 8 травня 2023 року на кладовищі у селі Кущинці.

        Дідиченко Олександр Іванович , 1975 року народження. Проходив службу на посаді солдата-стрільця у 56 бригаді. У першу річницю повномасштабного вторгнення зник безвісти неподалік Вугледару у Донецькій області. За півтора місяці Герой повернувся на рідну землю на щиті. 8 квітня 2023 року похований на кладовищі у с. Гнатівка.

1.

      На урочистих заходах почесне право відкрити меморіальні дошки пам’яті надали міському голову Анатолію Гуку та членам родини спочилих захисників.

1.

      Міський голова Анатолій Гук висловив співчуття родинам полеглих героїв від жителів усієї об’єднаної громади.

   Багато теплих слів прозвучало на адресу Героїв, які віднині щодня проникливими ангельськими поглядами оберігатимуть жителів свого старостату від російської нечисті.

     Наприкінці меморіального заходу присутні поклали квіти до пам’ятних дошок вірним синам і захисникам рідної землі.

     Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували світлу пам’ять полеглих від рук російських вбивць українських борців за суверенітет, територіальну цілісність, незалежність української держави та свободу нашого народу.

      Присутні не стримували сліз та цілували портрети своїх полеглих земляків.

https://www.facebook.com/100027171113802/videos/1179497236762184?locale=uk_UA

     Сьогодні паралельно ми вшановуємо юних Героїв Крут, які 105 років тому зробили неможливе – на чотири доби зупинили більшовицьку армію. Вони захистили Київ від більшовицької навали, яка чорною свинцевою хмарою сунула на Київ і усунули серйозну загрозу, яка нависла над Батьківщиною. Молоді й зовсім юні українці поклали на вівтар жертовності власне життя заради свободи, національної гідності та незалежності Української держави.

      Пам’ятаймо про тих, хто боровся за рідну землю й за становлення української державності!

      Вічна пам’ять і шана полеглим Героям-землякам!

Слава Україні!

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий