Конкурс до Міжнародного дня рідної мови “Код Нації”.

тло

     Національним Фестивалем «Код Нації» спільно з проєктом «Про Мову» оголошується проведення Всеукраїнського конкурсу до Міжнародного дня рідної мови, який відзначається 21 лютого.

    Головною метою Конкурсу є сприяти розвитку української мови шляхом популяризації її культурного надбання у суспільстві.

   А такожд заохочення представників усіх верств населення до вивчення української мови, утвердження її як головного чинника існування нашої нації; розвиток творчих та інтелектуальних здібностей учасників конкурсу та тестування.

    Підтримка Збройних сил України благодійними внесками учасників. На конкурс усі охочі зможуть подати свої творчі проєкти у п’яти номінаціях: образотворчі роботи, відеороботи, фотокросинг, есе на тему «Мовне питання» та номінація мовних мемів.

      Подача заявок на Конкурс відбувається на сайті: https://mova.kod-natsii.com  з 05.02 по 25.02, оцінювання творчих проєктів по 29.02, а оголошення переможців Конкурсу відбудеться 01 березня на офіційних сторінках Фестивалю в соціальних мережах.

  Для інших знавців солов’їної Освітня платформа Фестивалю проводитиме тестування на рівень володіння українською мовою. Зареєструватись на нього можна на сторінці: https://mova.kod-natsii.com/test/  з 05.02 по 23.02, пройти тестування з 26.02 по 29.02, а дізнатись попередні результати вже з 01 березня!

    Детальніше про умови участі та Положення на сайті конкурсу: https://mova.kod-natsii.com.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий