Екскурсії до музеїв громад.

апр

       Нещодавно музей ветеранів війни в Афганістані відвідали гості нашого міста, з цікавістю прослухали історію про наших гайсинчан, які пройшли афганську війну, вперше дізналися про події, в яких брали участь наші земляки, розглянули особисті речі, різні види зброї, використаної під час бойових дій.

   

1.

    Ознайомилися також з літературою афганської тематики і переглянули експозицію картин, присвячену афганській війни.

1.

   До музею АТО часто приходять мешканці міста та громади.

1.

        А недавно завітали представники лікувально-реабілітаційного медичного центру «Наш Дім», що знаходиться в селі Нові Обіходи Гайсинського району. Для гостей була проведена оглядова екскурсія, а вони зі свого боку поділилися корисною інформацією про лікувально-реабілітаційного центр.

      Експозиції музею АТО  поповнили нові експонати –  модель БТР, картина та гільза, які подарував закладу ветеран АТО Віктор Бондаренко.

      Ще керівник гуртка «Космічного макетування та моделювання» Гайсинської станції юних техніків Ігорь Поляруш подарував новий експонат – стенд із муляжами гранат, мін та снарядів.

   Адже через війну у різних регіонах України зросли загрози від вибухонебезпечних предметів. Найчастіше жертвами небезпечних знахідок, що можуть нанести непоправну шкоду чи навіть відібрати життя, стають діти. Тому надзвичайно важливо проводити роз’яснювальну роботу серед дітей та підлітків і навчати їх заходів безпеки. Звичайно, наочність допомагає краще засвоювати важливу інформацію і ознайомлюватись з різними видами боєприпасів.

      Історії практично всіх експонатів музею близькі для наших відвідувачів. Адже у кожного є рідні, котрі захищали чи нині захищають нашу державу від російського агресора.

       Тому під час оглядових екскурсій люди діляться своїми емоціями та трепетними розповідями. І всіх об’єднує одне – віра в нашу Перемогу!

 

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий