Задля підтримки наших військових та тимчасово вимушених переселенців зараз активно працюють усі, хто може долучитися до цього процесу.

    Працівники закладів культури та спорту Гайсинської громади активно долучаються до волонтерства та всебічно допомагають нашим військовим. 

    Зберігаючи та популяризуючи традиції різдвяних колядок і щедрівок, працівники закладів культури громади вкотре провели заходи спрямовані на збір коштів для ЗСУ. Працівники культури разом з жителями старостинських округів колядували та щедрували, збиравши кошти на потреби ЗСУ.

   Кошти були передані у храм ПЦУ м.Гайсин, які стали черговим внеском на придбання дронів для наших захисників.

    Допомагають митці і продуктами харчування. Приносять у старостинські округи, де все пакують і привозять у гуманітарний штаб Гайсинської міської ради чи безпосередньо передають волонтерам та воїнам ЗСУ – домашні закрутки та випічку, вареники, налисники, каву, чай, яблука, засоби гігієни, одяг та ін…. Долучаються працівники до виготовлення тушонок, кашів, згущеного молока та ін…

      З настанням холодів та зменшенням світлового дня українські захисники ще більше потребують мати в запасі на передовій окопні свічки та розпалювачі. Працівники культури виготовляють ці свічки та передають у гуманітарний штаб Гайсинської міської ради та волонтерам.

     Всього протягом січня з Гуманітарного штабу Гайсинської міської ради було відправлено на східний напрямок 8 машин.

    Дякуємо вам, дорогі  земляки,  що  долучаються  до збору,  за ваші  небайдужі  серця, підтримку та свідому позицію!

Слава нашим захисникам! Слава Україні!

 

 

 

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий