У бібліотеках відзначили 153 – ю річницю від дня народження Лесі Українки.

аві

     Леся Українка – це не лише ім’я, це символ сили, вольності та любові до рідного краю. Її слова віддзеркалюють духовність, віру і непохитну волю українського народу.

      Її поезії та драми не лише розчулюють, але й надихають нас бути кращими, досліджувати світ і прагнути до нових вершин.

     Напередодні дня її народження в читальній залі центральної бібліотеки організована книжково – ілюстративна  виставка «Боролася щоб жити, жила – щоб творити».

1.

    У сільських бібліотеках – філіях  також були організовані виставки та перегляди літератури «ЇЇ вірші як перла многогранні» (Бібліотека-філія с. Кисляк), «Закохана в слово» (Бібліотека-філія с. Кіблич), «Ніжна та тендітна дочка України» (Бібліотека-філія с. Гунча),  «І квітнуть мрії поетеси» (Бібліотека-філія с. Чечелівка),  «Ні! Я – жива! Я вічно буду жити!» (Бібліотека-філія с. Рахнівка), «Ти себе українкою звала» (Бібліотека-філія с. Крутогорб), «Життєві дороги Лесі Українки» (Бібліотека-філія с. Мар`янівка), «Лише сильним дано право на безсмертя» ( Бібліотека-філія с. Куна).

ув

1.

   Слайд – інформацію «Хотіла б я піснею стати» та онлайн квест «Десять ілюстрацій – запитань про життя та творчість Л. Українки» підготувала бібліотекар бібліотеки філії с. Жерденівка.

     Для юних користувачів бібліотеки – філії для дітей м. Гайсин працівники бібліотеки підготували відео ролик  «Ні! Я жива! Я вічно буду жити». 

https://www.facebook.com/100015207101587/videos/1111888173458669?locale=uk_UA

   Працівники філій с. Мелешків та  Кіблич, Л.Хутори підготували публікації  про творчість Лесі Українки на сторінках бібліотек.  

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий