Свято Масниці в бібліотеках громади.

АППА

    Масниця – це світле свято на честь пробудження весни, в Україні його ще називають Колодієм. У це свято наші прадіди прощалися з холодною зимою і очікували на прихід весни.

     Щоб більше ознайомити дітей та долучитися до народних традицій нашого народу, у бібліотеці-філії для дітей м. Гайсин розгорнуто бібліотечну виставку «Масниця іде, смаколики несе».     Та протягом тижня, для відвідувачів бібліотеки буде проведено народознавчий віночок «Масниця – зустріч весни» в ході якого, працівники бібліотеки розповідатимуть присутнім про традиції святкування Масниці.

Й

   А щоб більше дізнатися про це свято, для користувачів відділу обслуговування юнацтва розгорнуто народознавчу виставку «Колодій: відродження традицій».

   Бібліотекарі центральної бібліотеки підготували віртуальну інформаційну презентацію «Масниця йде – весну веде». В читальній залі бібліотеки було оформлено перегляд літератури «Колодія зустрічаймо – весну величаймо».

   У бібліотеці- філії с. Жерденівка було проведено народознавчу годину. Відвідувачі переглянули виставку «Щедра Масниця» та посмакували традиційними стравами.

А

    Зберігаймо старовинні традиції, бо без них можна й взагалі забути про свій рід.

               

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий