До 80-річчя звільнення України від нацистських окупантів в закладах культури були проведені заходи.

4

   Сьогодні наша громада відзначає 80-ту річницю визволення Гайсинщини від німецько-фашистських загарбників.

 Пам’ятною незабутньою датою увійшло в історію Гайсина 14 березня 1944 року, адже саме тоді 232-га стрілецька дивізія Другого Українського фронту принесла визволення місту.

     В межах громади відбулись поминальні меморіальні заходи. В Гайсині біля Обеліску Слави відбулось покладання квітів, приурочене 80-річчю визволення Гайсинщини від нацистських окупантів.

   У заході взяли участь: міський голова Гайсинської громади Анатолій Гук, начальник Гайсинської районної військової адміністрації Людмила Головашич, заступник начальника Гайсинської районної військової адміністрації Сергій Несвятий, секретар виконкому Гайсинської міської ради Андрій Філімонов, начальник відділу культури, молоді та спорту Микола Ричков, представники Гайсинського РТЦК та СП, ветеранських організацій, ЗМІ та громадськість міста.

1.

       Все далі віддаляють нас роки від найвеличнішої події – перемоги над фашистською Німеччиною. Час зрівняв траншеї на полях колишніх битв. Ті суворі дні залишилися за перевалами десятиріч, за новими подіями, але пам’ять про подвиг народів ніколи не померкне у серцях нинішнього і майбутнього поколінь людства.

       В Гайсинській центральній бібліотеці було організовано книжкову виставку «Хай живі пам’ятають – покоління знають» та підготовлено віртуальну історичну слайд-презентацію “І пам”ять серця і вічний смуток”.

1.

1.

https://www.facebook.com/ufqcbycmrf/videos/799590418687178?locale=uk_UA

       Науовий співробітник міського краєзнавчого музею Сергій Васильченко завітав У ЗЗСО І – ІІІ ступенів №2 міста Гайсина, де для учнів 7 – го класу провів урок історії, приурочений 80 – й річниці з Дня визволення міста Гайсина та району від німецьких окупантів.

1.

 1.

1

         В музеї також було проведено екскурсія для учнів 7 класу ЗЗСО І – ІІІ ступенів №5.

1.

1.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий