Волейболістки «Колоса» з перемоги стартували в обласному чемпіонаті.

апвпв

      Як відомо, волейболістки «Колоса» є єдиними чемпіонками області з команд Гайсинської територіальної громади. Цю перемогу вони здобули рік тому на змаганнях у Липовці. І ось цієї суботи вони взяли старт у Чемпіонаті Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» серед жіночих команд вже цього, 2024 року.

    Перший тур цих змагань пройшов у селищі Теплик. У складі гайсинської команди на змаганнях виступали вихованки та випускниці Гайсинської ДЮСШ під керівництвом тренера Наталії Миколаївни Міщенко. У Теплику кольори команди захищали: Вікторія Чорномаз, Софія Молодик, Катерина Кривицька, Анна Тарасова, Богдана Раптова, Ольга Мазна, Тетяна Чорнокозинська, Софія Смірнова, Уляна Сидоренко та Єлизавета Фомченко.

       Представником команди був Голова ВП ГО ВФСТ «Колос» Ю.М. Охріменко.

      В нашій групі «В» стартувало три команди: крім гайсинчанок та хазяйок турніру , ще волейболістки Бершадської громади. Саме команди Теплика та Бершаді розпочали змагання. Впевнено з рахунком партій 2:0 перемогли місцеві волейболістки.

       Наступною була гра Гайсин – Бершадь, в якій не менш впевнено, також з рахунком 2:0, перемогли гайсинчанки.

     Таким чином команди Теплика та Гайсина вже після цієї гри забезпечили собі проходження в ІІ тур, адже далі виходило дві кращі команди. Проте їх зустріч не стала формальністю. Дуже вже тепличанки прагнули перемогти принципових суперниць. Для цього було задіяно переваги своєї зали (адже в цій специфічній, низькій залі тепличанки постійно тренуються), а також прихильне суддівство (судили місцеві судді).

1.

     Але, не зважаючи на все гайсинчанки зіграли дуже класно та професійно, не піддавши сумніву свою велику ігрову перевагу в обох зіграних партіях, та здобувши перемогу з рахунком 2:0.

    Цей успіх дозволив нашим волейболісткам вийти до наступного етапу змагань з першого місця в групі. Ігри ІІ туру пройдуть 30 березня і ми всі бажаємо успіху в них нашим дівчатам.

 

 

 

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий