День казки у бібліотеках Гайсинської ЦБС.

ів

      20 березня відзначається Всесвітній день казки. Казка – це народно-поетичний або писемно-літературний твір про вигадані події чи осіб, іноді за участю фантастичних сил, який має повчальну мету.

       Казки вони безсмертні, а безсмертні вони тому, що в них живе і не вмирає сам народ, казки упродовж віків були і залишаються чарівними провідниками доброти і милосердя.

      Казка є невід’ємним елементом у вихованні дітей. Вона доступною мовою вчить дітей життя, розповідає про добро і зло. Діти легше розуміють казку, ніж «прісну» дорослу мову.

     А живуть усі найкращі казки світу, звичайно, у книжковій країні-бібліотеці.

     На гостину до бібліотеки-філії с. Ярмолинці в День казки завітали учні 1 класу місцевої школи з своєю вчителькою Ластівкою С. О. Дітки ознайомилися з бібліотекою, книжковим фондом, правилами користування бібліотекою і всі стали користувачами бібліотеки. Також бібліотекар провела огляд казок народів світу «Двері відчиняє казка».

    В бібліотеці-філії с. Губник організована карусель казок «Побувай у казці» для дітей дошкільного віку та учнів 1-4 кл. Учень 2 класу Тарас Олійник прочитав в бібліотеці українську народну казку «Два цапи», яка йому найбільш сподобалася.

1.

  На годину голосного читання «Казка кличе нас у мандри» завітали учні 1 класу місцевої школи до Кисляцької бібліотеки-філії.

  Малеча залюбки гортала сторінки кольорових ілюстрованих книжечок, які були представлені на виставці «До казки на гостину». Фотоколаж зі світлин казок та маленьких читайликів представлено в групі бібліотеки-філії с. Жерденівка.

   В бібліотеці-філії с. Чечелівка організована виставка та проведена вікторина «У світі казки чарівної».

1.

      Бібліотечні виставки «Помандруємо казками? Нумо, друзі, хто із нами?», «Казкова галявина» організовані у бібліотеках-філіях сіл Куна і Степашки. На виставках представлено: українські народні казки, казки українських та зарубіжних письменників, казки про тварин, про мужніх та сильних лицарів – усе це різнобарв’я обов’язково сподобається юним читачам бібліотек.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий