У бібліотеках Гайсинської ЦБС відзначили тиждень дитячої та юнацької книги.

орь

     Щорічно під час весняних канікул в бібліотеках країни проводиться Тиждень дитячої та юнацької книги. Цього року гасло тижня «Наближаємо Перемогу з книгою».

    Книга може бути зброєю! Та ще й якою потужною! Книга може бути захистом! Від невиглавства,байдужості, самотності, тривожності.

      Книга надихає! Навіть не будемо перелічувати, чому навчає книга, бо майже всі науки можна опанувати із книгою.

       Бібліотеки Гайсинської ЦБС долучилися до Всеукраїнського тижня. В ці дні в бібліотеках проводилось багато цікавих заходів з популяризації книги, творчості українських та зарубіжних письменників. 

       В школах – канікули. А це означає, що потрібно обрати книгу для натхнення та гарного настрою. Бібліотекарі відділу обслуговування юнацтва підготували міні-анкети для користувачів “Моя book-симпатія” і на основі цієї анкети – організували виставку-настрій “Романи і не тільки”.

1.

     На виставку працівники підібрали найкращі книги, які популярні серед наших читачів, а деякі з них були навіть екранізовані.

       До Тижня читання в бібліотеці-філії для дітей м. Гайсин було розгорнуто книжкову виставку-інсталяцію «Мандри книжковим всесвітом», цікаво та весело було під час літературно-гральної зустрічі «Книжок країна чарівна у гості нас чекає».

шл

е

лд

рщгщш

    Під час якої діти ділилися розповідями про улюблені книги, зачитували уривки з найкращих, на їх думку творів, відгадували загадки, давали відповіді на запитання цікавих вікторин. По закінчені зустрічі присутні виготовили подарунок на згадку під час майстер – класу.

1.

     В сільських бібліотеках були організовані тематичні виставки «ЧИТАЄМО-ПЕРЕМАГАЄМО» (Бібліотека-філія с. Жерденівка),

1.

   «Шана тобі, дитяча книга» (Бібліотека-філія с. Чечелівка), «Нас єднає мудрість книги» (Бібліотека-філія с. Зятківці), «Стежинами казок» (Бібліотека-філія с. Мелешків), «Книга вчить, як на світі жить!» (Бібліотека-філія с. Куна) та перегляди літератури «У гостях у казки» (Бібліотека-філія с. Рахни), «Читаєш ти, читаю я  – читає Україна» (Бібліотека-філія с. Гунча).

ш

 жж

 

1

1

     У бібліотеці-філії с. Кисляк проведено літературну годину «Під українським небокраєм книгу люблять і читають» та літературне читання «Читаємо найкращі історії». Діти дізналися про цікаві факти про книгу та читання, а також читали книги про пригодницькі історії.

     Бібліотекар бібліотеки-філії с. Мелешків завітала у гості до вихованців  ЗДО “Пролісок”, де після перегляду казки-мультфільма «Котик і півник» обговорили мультфільм та виготовили «котики-обереги».

     Таким чином, проведення Тижня дитячої книги не тільки привертає читачів, розкриває їх приховані таланти, а й дозволяє звернути увагу дітей на необхідність систематично читати, навчити простим навичкам пошуку інформації та, в цілому, підняти культуру користувача бібліотеки.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий