Книга місцевого автора поповнила фонди музеїв міста.

ол

    Музею фольклору Гната Танцюри презентував свою нову збірку пісень «Ти зі мною в серці, Україно» автор Володимир Дверницький.

    Володимир Васильович добре пам’ятає Гната Трохимовича, адже він починаючи з п’ятого класу навчав його української мови і літератури.

    Учитель вкладав свою душу, своє вміння, щоб навчити дітей рідної української мови і літератури.

  А ще активно залучав дітей до пошуку народних скарбів, спільно записували прислів’я, поговірки, приказки, загадки та інші етнографічні матеріали. Мабуть ця спільна праця і переросла у творчість.

    Адже у здобутку Володимира Васильовича вже шість поетичних і пісенних збірок. Шоста книга «Ти зі мною в серці, Україно» – це свідчення його яскравого таланту, багатства внутрішнього світу та неординарності.

    В цій збірці він показав дорогі серцю кожному з нас подільські краєвиди і рідні з дитинства обереги – батьківська хата, джерельна вода, м’ята і матіола під віконцями, калина над криницею і тиха мамина колискова. А ще у кожному творі – безмірна любов до України, вболівання за її воїнів-захисників та віра у перемогу.

    Свою нову книгу поет подарував також і музею АТО м. Гайсин.

   Тож, дякуємо автору і бажаємо йому ще більше творити, прославляючи нашу неньку – Україну, її відважних і працьовитих людей, свій рідний край, який він любить всім серцем.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий