Волейболістки гайсинського «Колоса» – знову кращі в області.

мпи

        Жіноча волейбольна команда, що презентує ВП ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської ТГ (голова – Юрій Миколайович Охріменко) та всю гайсинську громаду небезпідставно вважається однією з найсильніших в області.

      Торік вони впевнено виграли обласний чемпіонат ВТО ВФСТ «Колос». Але недарма кажуть, що в спорті легше здобути титул, чим зберегти його. Але не для гайсинських волейболісток!

 

      Тренер Наталія Миколаївна Міщенко не лише вправний дитячий тренер, що неодноразово доводила з юними вихованками Гайсинської ДЮСШ, але й після того як випускає спортсменок з ДЮСШ, не втрачає з ними контакту, продовжує їх збирати та тренувати. Вони ж відповідають її взаємністю, при першій же можливості долучаються до тренувань самі та долучають своїх нових подруг.

         Так і формується колектив майстровитих, дружніх та по спортивному злих (недарма неофіційна назва команди – «Акули») і спраглих до перемог  спортсменок.

         Тому, коли цьогоріч в області розпочався Чемпіонат ВТО ВФСТ «Колос» – сумнівів не було – гайсинчанки будуть серед лідерів. І вони це довели,  спочатку впевнено перемігши суперниць в першому турі чемпіонату в Теплику.

     Фінальний турнір чемпіонату приймав Липовець. В першій грі (це був півфінал) наші землячки з великою перевагою перемогли команду Агрономічненської громади – 2:0 (за партіями 15:5 та 15:6). З другої пари до фіналу вийшла команда Оратівської ТГ, яка обіграла хазяйок-липівчанок.

         В першій партії фінальної гри Гайсин – Оратів (до речі, таким був склад фіналу і торік), наші землячки впевнено перемогли з рахунком 25:16. У другій партії була набагато більше боротьби, але гайсинчанки, проявивши волю до перемоги, виграли 28:26. Таким чином, за результатами двох партій – 2:0 і команда Гайсинської ТГ, як і минулоріч, стає Чемпіоном.

п

     Наші волейболістки дякують керівництву Гайсинської громади, всім причетним до організації поїздки, гостинним хазяям майданчиків у Теплику та Липовці, Вінницькій територіальній організації «Колоса» та спонсорам за отримані кубки, медалі та подарунки.

щ

   У фінальних іграх виступали: Ольга Мазна, Анна Тарасова, Софія Молодик, Тетяна Чорнокозинська, Катерина Кривицька  (була визнана організаторами кращою в нашій команді), Ірина Антоненко, Марія Пакула, Богдана Раптова, Софія Смірнова, Єлизавета Фомченко та капітан команди Вікторія Чорномаз.

       Гайсинські волейболістки здобули право презентувати Вінниччину на Чемпіонаті України ГО «Колос», який вже зовсім скоро, з 11 по 14 квітня пройде в Закарпатському Берегово.

         Тож побажаймо нашим землячкам успіху!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий