Музейні новини.

пппа

        Протягом тижня  музей  АТО м. Гайсин відвідали колектив ЗДО №2, учні 4-Б класу ЗЗСО №1, слухачі Університету ІІІ віку.

     Весь час протягом екскурсії на очі відвідувачів наверталися сльози – хвилина мовчання, розповіді і згадки про наших загиблих Героїв – це завжди надзвичайно боляче.

  Діти більше дізнались про подвиги наших Захисників і Захисниць, розглянули зразки зброї, боєприпасів, військової амуніції, зацікавлено послухали історії про наших воїнів.

=

     Учні ще раз переконались настільки важливо знати історію своєї країни.

     Під час екскурсії слухачі звернули увагу на те, що музей поповнився кількістю експонатів, які стосуються останніх подій в країні. Одним із видатних експонатів музею є картина ветеранки російсько-української війни Людмили «Мальви» Менюк. Це полотно є одним із символів незламності та мужності українського народу.

є

жз

    Дуже хочеться, щоб ці трагічні події якнайшвидше стали історією й наші Захисники і Захисниці повернулись додому живими і здоровими.

    Після екскурсії працівники дитячого садка залишили благодійний внесок у сумі 320 грн, який вже передали у Волонтерський центр «Рух Нескорених». Разом до перемоги!

     Також відбулася пізнавальна екскурсія для учнів четвертого класу закладу загальної середньої освіти №5 міста Гайсин на тему: «Історія Гайсинщини».

жз

         11 квітня музей Василя Стуса відвідали гості з с. Мельниківці Немирівського району за рекомендацією своєї колеги, яка також була раніше в музеї, а ще вона передала цінні експонати для музею.

 її

 хз

    12 квітня працівники музею АТО завітали  в ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Куна, де пройшла важлива лекція для учнів про безпечну поведінку у разі знахідки вибухонебезпечних предметів, а також дітям продемонстрували муляжі гранат і деяких видів мін.

    Школярі ознайомились із основними правилами: не торкатися підозрілих предметів, відійти на безпечну відстань, негайно зателефонувати на номер «101» чи «102» і повідомити дорослих.

    Ці знання допоможуть дітям захистити себе та інших у небезпечних ситуаціях.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий